Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XV sesja Rady Powiatu w Żninie".
Wniosek Zarządu Powiatu w Żninie o zmianę porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Protokół nr XIII/2020 z dnia 17 czerwca 2020 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Protokół nr XIV/2020 z dnia 11 sierpnia 2020 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie zadań realizowanych przez Powiat Żniński w 2020 roku finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Uchwała w sprawie objęcia udziałów w Pałuckim Centrum Zdrowia Spółka z o. o. w Żninie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Żnińskiego na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żnińskiego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Uchwała w sprawie przyjęcia rocznego sprawozdania Komendanta Powiatowego Policji w Żninie ze swojej działalności, a także informacji o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie Powiatu Żnińskiego w 2019 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Uchwała w sprawie przyjęcia informacji Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Żninie o stanie bezpieczeństwa Powiatu Żnińskiego w zakresie ochrony przeciwpożarowej za 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Paweł Koperski | za |
9 | Zofia Kozłowska | za |
10 | Wiesław Kubkowski | za |
11 | Witold Mrówczyński | za |
12 | Krzysztof Napierała | za |
13 | Stanisław Pogiel | za |
14 | Henryk Popławski | za |
15 | Paweł Sikora | za |
16 | Magdalena Siwak | za |
17 | Jacek Superczyński | za |
18 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
19 | Katarzyna Kaźmierczak | nieoddany |
Uchwała w sprawie nadania Panu Leszkowi Jakubowskiemu tytułu „Zasłużony dla Powiatu Żnińskiego”
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Andrzej Hłond | za |
4 | Artur Jakubowski | za |
5 | Grażyna Janicka | za |
6 | Zbigniew Jaszczuk | za |
7 | Paweł Koperski | za |
8 | Wiesław Kubkowski | za |
9 | Krzysztof Napierała | za |
10 | Stanisław Pogiel | za |
11 | Henryk Popławski | za |
12 | Paweł Sikora | za |
13 | Magdalena Siwak | za |
14 | Jacek Superczyński | za |
15 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
16 | Katarzyna Kaźmierczak | nieoddany |
17 | Zofia Kozłowska | nieoddany |
18 | Anna Falkowska | nieobecny |
19 | Witold Mrówczyński | nieobecny |
Uchwała w sprawie nadania Panu Jackowi Idziemu Kaczmarkowi tytułu „Zasłużony dla Powiatu Żnińskiego”
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Andrzej Hłond | za |
4 | Artur Jakubowski | za |
5 | Grażyna Janicka | za |
6 | Zbigniew Jaszczuk | za |
7 | Paweł Koperski | za |
8 | Wiesław Kubkowski | za |
9 | Krzysztof Napierała | za |
10 | Stanisław Pogiel | za |
11 | Henryk Popławski | za |
12 | Paweł Sikora | za |
13 | Magdalena Siwak | za |
14 | Jacek Superczyński | za |
15 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
16 | Anna Falkowska | nieobecny |
17 | Katarzyna Kaźmierczak | nieobecny |
18 | Zofia Kozłowska | nieobecny |
19 | Witold Mrówczyński | nieobecny |
Uchwała w sprawie nadania Panu Zdzisławowi Telesforowi Kuczmie tytułu „Zasłużony dla Powiatu Żnińskiego”
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Andrzej Hłond | za |
4 | Artur Jakubowski | za |
5 | Grażyna Janicka | za |
6 | Zbigniew Jaszczuk | za |
7 | Paweł Koperski | za |
8 | Wiesław Kubkowski | za |
9 | Krzysztof Napierała | za |
10 | Stanisław Pogiel | za |
11 | Henryk Popławski | za |
12 | Paweł Sikora | za |
13 | Magdalena Siwak | za |
14 | Jacek Superczyński | za |
15 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
16 | Anna Falkowska | nieobecny |
17 | Katarzyna Kaźmierczak | nieobecny |
18 | Zofia Kozłowska | nieobecny |
19 | Witold Mrówczyński | nieobecny |
Uchwała w sprawie nadania Panu Michałowi Feliksowi Pęziakowi tytułu „Zasłużony dla Powiatu Żnińskiego”
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Andrzej Hłond | za |
4 | Artur Jakubowski | za |
5 | Grażyna Janicka | za |
6 | Zbigniew Jaszczuk | za |
7 | Paweł Koperski | za |
8 | Wiesław Kubkowski | za |
9 | Krzysztof Napierała | za |
10 | Stanisław Pogiel | za |
11 | Henryk Popławski | za |
12 | Paweł Sikora | za |
13 | Magdalena Siwak | za |
14 | Jacek Superczyński | za |
15 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
16 | Anna Falkowska | nieobecny |
17 | Katarzyna Kaźmierczak | nieobecny |
18 | Zofia Kozłowska | nieobecny |
19 | Witold Mrówczyński | nieobecny |
Uchwała w sprawie nadania Panu Maciejowi Franciszkowi Sobczakowi tytułu „Zasłużony dla Powiatu Żnińskiego”
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Andrzej Hłond | za |
4 | Artur Jakubowski | za |
5 | Grażyna Janicka | za |
6 | Zbigniew Jaszczuk | za |
7 | Paweł Koperski | za |
8 | Wiesław Kubkowski | za |
9 | Krzysztof Napierała | za |
10 | Stanisław Pogiel | za |
11 | Henryk Popławski | za |
12 | Paweł Sikora | za |
13 | Magdalena Siwak | za |
14 | Jacek Superczyński | za |
15 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
16 | Anna Falkowska | nieobecny |
17 | Katarzyna Kaźmierczak | nieobecny |
18 | Zofia Kozłowska | nieobecny |
19 | Witold Mrówczyński | nieobecny |
Uchwała w sprawie nadania Panu Józefowi Sosnowskiemu tytułu „Zasłużony dla Powiatu Żnińskiego”
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Andrzej Hłond | za |
4 | Artur Jakubowski | za |
5 | Grażyna Janicka | za |
6 | Zbigniew Jaszczuk | za |
7 | Paweł Koperski | za |
8 | Wiesław Kubkowski | za |
9 | Krzysztof Napierała | za |
10 | Stanisław Pogiel | za |
11 | Henryk Popławski | za |
12 | Paweł Sikora | za |
13 | Magdalena Siwak | za |
14 | Jacek Superczyński | za |
15 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
16 | Anna Falkowska | nieobecny |
17 | Katarzyna Kaźmierczak | nieobecny |
18 | Zofia Kozłowska | nieobecny |
19 | Witold Mrówczyński | nieobecny |
Uchwała w sprawie rozpatrzenia skargi na Starostę Żnińskiego w sprawie ochrony własności oraz naprawienia szkody
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Andrzej Hłond | za |
4 | Artur Jakubowski | za |
5 | Grażyna Janicka | za |
6 | Paweł Koperski | za |
7 | Wiesław Kubkowski | za |
8 | Krzysztof Napierała | za |
9 | Stanisław Pogiel | za |
10 | Henryk Popławski | za |
11 | Paweł Sikora | za |
12 | Magdalena Siwak | za |
13 | Jacek Superczyński | za |
14 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
15 | Zbigniew Jaszczuk | nieoddany |
16 | Anna Falkowska | nieobecny |
17 | Katarzyna Kaźmierczak | nieobecny |
18 | Zofia Kozłowska | nieobecny |
19 | Witold Mrówczyński | nieobecny |
Uchwała w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Barcinie w zakresie nieprzestrzegania regulaminu monitoringu wizyjnego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Andrzej Hłond | za |
4 | Artur Jakubowski | za |
5 | Grażyna Janicka | za |
6 | Zbigniew Jaszczuk | za |
7 | Paweł Koperski | za |
8 | Wiesław Kubkowski | za |
9 | Krzysztof Napierała | za |
10 | Stanisław Pogiel | za |
11 | Henryk Popławski | za |
12 | Paweł Sikora | za |
13 | Magdalena Siwak | za |
14 | Jacek Superczyński | za |
15 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
16 | Anna Falkowska | nieobecny |
17 | Katarzyna Kaźmierczak | nieobecny |
18 | Zofia Kozłowska | nieobecny |
19 | Witold Mrówczyński | nieobecny |