Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XII sesja Rady Powiatu w Żninie".
Zmiana porządku obrad XII sesji Rady Powiatu w Żninie
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Protokół nr XI/2020 z dnia 31 stycznia 2020 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie przyjęcia planu pracy Rady Powiatu w Żninie na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Uchwała w sprawie zadań realizowanych przez Powiat Żniński w 2020 roku finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Żnińskiego na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żnińskiego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Uchwała w sprawie przyjęcia Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży pobierającej naukę w szkołach ponadpodstawowych na terenie Powiatu Żnińskiego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |
Uchwała w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży pobierającej naukę w szkołach ponadpodstawowych na terenie Powiatu Żnińskiego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józefa Błajet | za |
2 | Lidia Cieślewicz | za |
3 | Anna Falkowska | za |
4 | Andrzej Hłond | za |
5 | Artur Jakubowski | za |
6 | Grażyna Janicka | za |
7 | Zbigniew Jaszczuk | za |
8 | Katarzyna Kaźmierczak | za |
9 | Paweł Koperski | za |
10 | Zofia Kozłowska | za |
11 | Wiesław Kubkowski | za |
12 | Witold Mrówczyński | za |
13 | Krzysztof Napierała | za |
14 | Stanisław Pogiel | za |
15 | Henryk Popławski | za |
16 | Paweł Sikora | za |
17 | Magdalena Siwak | za |
18 | Jacek Superczyński | za |
19 | Edyta Szóstak-Ławińska | za |