Radni VI Kadencji

Profile Radnych VI Kadencji.

Józefa  Błajet

Józefa Błajet

Przewodniczący

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 1389

Szczegóły

Paweł Koperski

Paweł Koperski

Wiceprzewodniczący

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 820

Szczegóły

Stanisław Pogiel

Stanisław Pogiel

Wiceprzewodniczący

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 412

Szczegóły

Lidia Cieślewicz

Lidia Cieślewicz

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 509

Szczegóły

Anna Falkowska

Anna Falkowska

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 509

Szczegóły

Andrzej Hłond

Andrzej Hłond

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 1084

Szczegóły

Artur Jakubowski

Artur Jakubowski

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 543

Szczegóły

Grażyna Janicka

Grażyna Janicka

Radny

Przynależność: Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 665

Szczegóły

Zbigniew Jaszczuk

Zbigniew Jaszczuk

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 1060

Szczegóły

Katarzyna Kaźmierczak

Katarzyna Kaźmierczak

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 454

Szczegóły

Zofia Kozłowska

Zofia Kozłowska

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 998

Szczegóły

Wiesław Kubkowski

Wiesław Kubkowski

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 605

Szczegóły

Witold Mrówczyński

Witold Mrówczyński

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 398

Szczegóły

Krzysztof Napierała

Krzysztof Napierała

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 723

Szczegóły

Henryk Popławski

Henryk Popławski

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 490

Szczegóły

Paweł Sikora

Paweł Sikora

Radny

Przynależność: Pałucka Wspólnota Samorządowa
Zdobyte głosy w wyborach: 868

Szczegóły

Magdalena Siwak

Magdalena Siwak

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 575

Szczegóły

Jacek Superczyński

Jacek Superczyński

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 673

Szczegóły

Edyta Szóstak-Ławińska

Edyta Szóstak-Ławińska

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 867

Szczegóły